Здравствуйте!Подскажите пожалуйста,как выписать бывшего мужа

Здравствуйте!Подскажите пожалуйста,как выписать бывшего мужа?Квартира приватизирована на меня,до заключения брака.

Ответы врачей 1

Специалист
Відповідно до ст.72 Житлового Кодексу Української РСР від 30.06.1983 № 5464-X визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням внаслідок відсутності цієї особи понад встановлені строки, провадиться в судовому порядку.
Для цього Вам необхідно викликати майстра з ЖЕКу, який скаладе відповідний акт відсутності чоловіка за місцем проживання, на підставі даного акту, рішенням суду, Вашого чоловіка буде виписано з помешкання.