Здраствуйте подскажите : сколько "больничных" дней полагается после операции по удалению желчного ?спасибо

Ответы врачей 1

Специалист
Перед випискою з лікарні по закінченні післяопераційного періоду, кількість „лікарняних” днів та відповідні рекомендації щодо подальшого лікування мали бути визначені лікарем для Вас індивідуально.