Здравствуйте!Буду очень благодарна за Ваш ответ - какие расходы влечет за собой оформление договора дарения...

Здравствуйте!Буду очень благодарна за Ваш ответ - какие расходы влечет за собой оформление договора дарения на квартиру от бабушки внучке? кроме того, что-то слышала о налоге в след.году?Заранее спасибо!

Ответы врачей 1

Специалист
Відповідно до п.3 ст.2 Декрету Кабінету Міністрів України „Про державне мито” від 21.01.1993 № 7-93 державне мито справляється за вчинення нотаріальних дій державними нотаріальними конторами і виконавчими комітетами сільських, селищних, міських Рад народних депутатів, а також за видачу дублікатів нотаріально засвідчених документів;
Для того щоби оформити договір дарування Вам необхідно надати такідокументи
1. Правовстановчий докумет на право власності..
2. Довідка- характеристика з БТІ
3. Форма-3 з ЖЕКу
Також за надання послуг сплачується 1% (один відсоток) від загальної вартості майна.
У разі, якщо є інші співвласники помешкання, то необхідно мати їх письмову згоду. Пакет потрібних довідок в БТІ буде коштувати 150 грн.
Вразі, якщо онука являється повнолітньою, то згідно п.7.2 ст.7 Закону України. „Про податок з доходу фізичних осіб” вона як отримувач майна має сплатити 5% вартості.