ЗДРАВСТВУЙТЕ у меня к ВАМ один вопрос ...

ЗДРАВСТВУЙТЕ у меня к ВАМ один вопрос в 2007 году в начале июня я ухожу в декрет последний свой отпуск я отгуляла в сентябре 2006 г (отпуск соответственно был за 2006 г ) отпуск за 2007 предстоит в апреле (по графику его распределяли в конце 2006 г) но у нас на работе наблюдались такие случаи когда начальство не пускало( типа отгуляешь после )но мне бы хотелось отгулять до ухода в декрет имеют ли они право мне отказать если нет то чем нужно руководствоваться если они захотят мне отказать

Ответы врачей 1

Специалист
Згідно абз.1 ст.75 Кодексу Законів про працю в Україні від 10.12.1971 № 322-VIII щорічна основна відпустка надається працівникам тривалістю не менш як 24 календарних дні за відпрацьований робочий рік, який відлічується з дня укладення трудового договору.
Вам необхідно надати довідку про вагітність за місцем роботи, якщо дану довідку відмовляться приймати, Вам необхідно надіслати її листом з повідомленням про отримання та з описом, на підставі даної довідки відмовити Вам у наданні відпустки не можуть.
Відповідно до ч.3, п.2 ст.11 щорічна відпустка повинна бути перенесена на інший період або продовжена в разі: настання строку відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами;