У мами раніше тріскались п"ятки і долоні до глибоких ран. Проходила обстеження, але єдиної точної...

У мами раніше тріскались п"ятки і долоні до глибоких ран. Проходила обстеження, але єдиної точної відповіді дерматологи не дали. В КОНСУЛЬТАЦІЯХ говорилося, що можливо це сенільний гіперкератоз...Зараз рани трохи затянулися, але почали долоні і ступні сильно-сильно чесатися. Порадьте, будь ласка, які конкретно аналізи треба здавати, щоб вияснити причину. Чи можна синьою лампою погріти до встановлення діагнозу? Дякую

Ответы врачей 1

Ерошкин Евгений Юриевич
дерматолог
Телефон: 8(044)331-99-17; (044) 229-46-50
Лампой греть можно, никаких анализов до консультации врача делать не нужно, понять, что именно нужно обследовать можно будет только после осмотра.