Підкажіть, будь ласка, що це може бути - біль зліва внизу живота після того як...

Підкажіть, будь ласка, що це може бути - біль зліва внизу живота після того як багато пройдусь, або, наприклад, після того як сьогодні півдня проносилась на руках з малою. Біль відчуваю тільки, коли ходжу. Коли лежу чи сиджу – все нормально. Можливо це пов’язано з пологами. Після пологів пройшло майже три тижні. Заздалегідь дякую.

Ответы врачей 2

Специалист
Здравствуйте, Оксана! Однозначно, заочно сказать, что это за патология, достаточно сложно. Необходим осмотр, если вам сложно приехать, я могу приехать к Вам, осмотр расставит все точки над I. Позвоните мне по телефону. С уважением Сурков А.В.
Специалист
Здравствуйте! Скажите, пожалуйста, не было ли у Вас, до родов грыж? Как протекали роды? Бывают ли проблемы со стулом? С уважением Сурков А.В.