Підкажіть, будь ласка, що це може бути - біль зліва внизу живота після того як...

Підкажіть, будь ласка, що це може бути - біль зліва внизу живота після того як багато пройдусь, або, наприклад, після того як сьогодні півдня проносилась на руках з малою. Біль відчуваю тільки, коли ходжу. Коли лежу чи сиджу – все нормально. Можливо це пов’язано з пологами. Після пологів пройшло майже три тижні. Заздалегідь дякую.

Ответы врачей 1

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Ні, це пов"язано з м"язами та зв"язками живота. зверніться до хірурга.