Добрий вечір! Малій три тижні

Добрий вечір! Малій три тижні. Годую груддю. Вже декілька днів дуже часто потроху випорожняється (майже кожну годину). Випорожнення золотистого кольору, але рідші, ніж зазвичай, при цьому вона дуже неспокійна. Попка вже дуже червона через постійне подразнення. Спостерігається закономірність: спочатку довго не може нормально покакать, постійно плаче, потім прориває, особливо під ранок. Підкажіть, будь ласка, чи може бути це понос і що я можу зробити, щоб допомогти маленькій. Чи варто давати чай фенхель? Заздалегідь дякую.

Ответы врачей 1

Специалист
Мое мнение, что нужно налидить в первую очередь свое питание. Убрать белый хлеб, сладкое, сгущенку, халву. Еда у мамы должна быть полноценна.
Стул у мамы должен быть идеален. Перед каждым кормлением сцеживайте по чайной ложечке молочка с груди. Себе в рацион добавьте семена укропа и фенхель, а так же хорошо сварить укропную воду из семян укропа(на пачке написано как) и пить маме. Массировать животик ребенку перед кормлениями.