Можно ли дочери оспорить завещание матери спустя 3 года после смерти?Спасибо

Можно ли дочери оспорить завещание матери спустя 3 года после смерти?Спасибо.

Ответы врачей 1

Специалист
Відповідно до ст.256 Цивільного Кодексу України № 435-IV (надалі Ц.К.України) позовна давність — це строк, у межах якого особа може звернутися до суду з вимогою про захист свого цивільного права або інтересу.
Згідно ст.257 Ц.К.України загальна позовна давність встановлюється тривалістю у три роки.