Доброго дня, мені 24 роки. Не можу розібратися самостійно у чому причина мого стану

Доброго дня, мені 24 роки. Не можу розібратися самостійно у чому причина мого стану. Два роки у мене був постійний сексуальний партнер, який мене дуже кохав. Я жила регулярним статевим життям, але жодного разу не досягнула вагінального оргазму, лише кліторіальний. Ми дуже багато експериментували, але мені просто приємно і не більше. Я дуже боюся завагітніти і думала, що це заважає мені, але навіть коли я приймала протизаплідні таблетки, нічого не змінилося. Вже більше як пів року я не живу статевим життям. І мені абсолютно не хочеться сексу, я просто не “хочу” чоловіка. Коли вони починають розповідати як з ними добре у ліжку, і що кожна жінка досягає оргазму, то я відчуваю себе неповноцінною, причому знаю, що дуже невеликий відсоток жінок справді отримують вагінальний оргазм. Я знаю також, що у сексі важливий більше емоційний стан жінки, але я чомусь не можу повністю розслабитися. Думаю, тут кілька причин:1. моє виховання. Я не впадаю у крайнощі, що секс це щось погане. але я не можу лягти у ліжко після двох побачень. 2. не надто позитивний перший досвід. Тому що я зробила це з чоловіком якого не любила, а він думав лише про своє задоволення.3. психологічні проблеми. Я вважаю себе негарною, оскільки в мене проблемна шкіра. Зараз я байдужа до сексу. Скажіть, це нормально у моєму віці, чи має це якийсь вплив на здоров’я? в мене є два варіанти: або чекати коли я закохаюсь і дійсно “захочу” чоловіка, а він мене (це для мене проблематично), або займатися сексом механічно з чоловіками яким я подобаюсь, але до яких я байдужа. Я не знаю, що можна зробити. Можливо, моя проблема надумана? Якщо все такий мені варто звернутися до лікаря, то ми можете ви когось порекомендувати у Рівному. Щиро вдячна за ваш час та відповідь!З повагою,Ірина

Ответы врачей 2

Селюков Георгий Иванович
Адрес: г. Киев, Фрунзе, 103-А, корпус 7, Доцент кафедры психиатрии и сексологии Национального медицинского университета, кандидат медицинских наук
Телефон: +38 (067) 209-7455; +38 (044) 503-8754
Подобные проблемы решать "через экран монитора" невозможно, поэтому лучше идти на ОЧНЫЙ прием...
17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Все вірно. Вагінальний оргазм - це висота сексуальної практики. Цьому потрібно наполегливо тренуватися. Вам ще потрібно ознайомитися і з точкою G (точка Графенберга), яку можна знайти на передній стінці піхви на 4 - 6 см. від входу, випробувати різні пози, інше. У зв`язку з Вашим комплексом, рекомендую познайомитися з чоловіком, у якого аналогічні проблеми зі шкірою - це буде компенсувати Ваші психологічні проблеми.
С наисветлейшими пожеланиями. Доктор Александр Бабушкин. г. Чернигов