Добрий день. Подруга 27р

Добрий день. Подруга 27р. збирається завагітніти, в минулому виявили гардлери ( вибачте якщо неправильно ) і кандидоз , назначили трихопол і любі протигрибкові ( які сама вибере.... Порадьте що робити, на що звернути увагу чи правильно назначили лікування від гардлер? Фолієву кислоту п"є по 400. У 16 років у неї були пологи через кесарський розтин. живе в глибокому селі де наявність лікаря вже ДИВО , виїхати є можливісь дуже рідко, тож чекаю порад від ВАС. Дякую

Ответы врачей 1

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Лікуівання правильне. Тому поки що все робить правильно ваша подруга.