Добрий день.я порізала ножем середній палець на руці, проткнула його внизу, збоку, до кістки ,...

Добрий день.я порізала ножем середній палець на руці, проткнула його внизу, збоку, до кістки , крові майже не було і ранка маленька, майже не замітна, помаза зеленкою. через декілька годин почалась велика біль, боляче розгинати і згинати. намазала вночі фастум гелем, на ранок біль не пройшла і дуже напух. Що мені робити, і що це означає?

Ответы врачей 1

Специалист
Возможно,Вы повредили сухожилия,очень рекомендую Вам очную консультацию!
С уважением Сурков А.В.