Доброго дня.Моя мама (46років) у неї фіброміома

Доброго дня.Моя мама (46років) у неї фіброміома.Щороку вона на роботі проходить диспансеризацію, 2 минулих роки фіброміоома була на 6 тижнів, але цього року вона збільшилась в розмірах і зараз вже ан 8 тижнів.Як Ви вважаєте -таку хвороуб потрібно лікувати, чи мама каеж вірно -що зараз таке у всіх і нічого робити не треба?Дякую

Ответы врачей 3

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Це низький гемоглобін. Тому необхідно почати прийом препаратів заліза, а також раціонально обговорити питання прийому гормональних контрацептивів дял зменшення втрати крові під час місячних. Треба також покращити харчування. При фіброміомі можна завагітніти, але вік вашої мами говорить на користь того, що завагітніти вона скорше всього вже не зможе.
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Менструації можуть бути с згустками - це не кров, а ендометрій, так що це не так страшно. Необхідно час від часу перевіряти рівень гемоглобіну. Якщо він в нормі - переживати не потрібно.
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Якщо у мами немає кровотеч сильних та болей, нічого лікувати не потрбіно. Просто спостерігати. Поки що ці розміри невеликі