Доброго дня! Хочу розповісти продовження історії з цими аналізами

Доброго дня! Хочу розповісти продовження історії з цими аналізами....на основі цих аналізів мені лікарка поставила діагноз полікистоз яєчників і порадила препарат Ярина. За її порадою я почала його пити з першого дня місячних згідно інструкції. Місячні проходили дивно: то були сильні кров’яні виділення, то — просто мазало. На 15 день такого "дурдома"я звернулася до іншого лікаря — при огляді він не побачив попереднього діагнозу, сказав, що я "притупила" дію яєчників і поставив інший діагноз (все ж на основі цих же аналізів) — інфантильна матка 1 ступеня. Сказав що матка в мене замала і що потрібно пройти мінімум 2 курси гормонотерапії (колоти гормони і певній послідовності+ якщо це не поможе — масажі і фізіотерапія). Це було ще в січні. Ага! А для зупинки мазання я приймала 12 днів "Дюфастон". Мазанина дійсно пройшла і цикл знову проходить як завжди. Але. Прочитавши багато інформації і інтернеті я побачила, що мої розміри як для жінки, що була вагітною але не народжувала є в нормі. Я НЕ ХОЧУ ПРОСТО ТАК ПРИЙМАТИ ГОРМОНИ! І я не бачу в них доцільності. Єдину проблему, яку я знаю точно — у мене не настає овуляція я не можу завагітніти (до першої вагітності пробували пів року + УЗД + немає двофазної БД+ тепер не "предохраняемся" більше пів року). Порадьте, будь ласка, що робити у таких випадках. Чи дійсно у мене малі органи. Чи можна мені пробувати вагітніти зі стимуляторами зновую Як мені виносити вагітністью Чи правий останній лікар?Наперед вдячна за Вашу відповідь!

Ответы врачей 2

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
невдалі перші вагітності спостерігаються майже в 80% жінок, тому ви не є виняток. І причина частіше всього в спонтанних хромосомних аномаліях - природній відбір. Тому як би не "ковирялися" лікарі в проблемах викиднів, але найчастіше це зв"язано з дефектами плідного яйця, а не проблемами жінки. Я думаю, що в першу чергу вам треба скинути вагу хоча б на 5 кг і ваші проблеми можут вирішитися без лікарського втручання.
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
1. Ви не можете завагітніти півроку, враховуючи ці періоди, коли вам назначали протизачаткові таблетки?
2. Чому б вам не спробувати провести стимуляцію яйників кломіфеном?
3. Який у вас ріст та вага тіла?