Добрий день. У мого хлопця на головці полового члена маленькі прищки червоно олоу появились

Добрий день. У мого хлопця на головці полового члена маленькі прищки червоно олоу появились. неболючі і не сверблять, чеез 2 дня наче язвочка появилась, і якась рідина, наче випріла шкірочка..Зараз змоги до лікаря піти немає. що б це могло бути, дуже переживаємо? півроку тому ми обстежувались і ніяких інфекцій небуло..

Ответы врачей 1

Специалист
Описані Вами явища можуть спостерігатись як при вірусних так і при грибкових ураженнях.