Добрий день.У моєї дружини молочниця

Добрий день.У моєї дружини молочниця... крім того знову появилися плямки кондилом (хоча дуже маленькі). Десь рік тому вона вже проходила лікування кондилом... Цього разу гінеколог їй сказав, що лікуватися потрібно обом партнерам, але я не відчуваю ніякого дискомфорту і нічого мене зараз не турбує. Заочно гінеколог моєї дружини назначив мені змазувати член НАТРІЮ КАРБОНАТОМ, а також змазувати мазю КЛОТРИМАЗОЛ...Я не знаю чи потрібно мені це робити? Буду дуже вдячний за консультативну відповідь.

Ответы врачей 1

Ерошкин Евгений Юриевич
дерматолог
Телефон: 8(044)331-99-17; (044) 229-46-50
Карбонатом натрия? Что то из области фантастики... Молочница - отдельная тема в мужской практике, говорить о лечении обоих партнеров можно при кондилломатозе. Я порекомендую Вам обратится очно, но к дерматовенерологу.