Дякую за швидку відповідь.Якою найменшою кількістю препаратів, я 10 років лікуюю молочницю, вагінальний кандидоз, ...

Дякую за швидку відповідь.Якою найменшою кількістю препаратів, я 10 років лікуюю молочницю, вагінальний кандидоз, а такі препарати як дифлюз та флюконазол допомагають лише на 3-4 дні?Щодо гістероскопії- це я так розумію хірургічний метод?

Ответы врачей 1

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Якщо молочниця вас не турбує, а є лише клітини грибка в мазку, лікуватися не потрбіно. Якщо вона вас турбує, а лікування еффекту не дає, то потрібно пошукати інші причини наявності грибка, простежити за якістю гігієни статевих органів, прослідкувати за роботою кишечника. Видалення перегородки проводиться через канал шийки матки.