Добрий день. дівчинку 6 років турбувало печіння в області зовнішніх статевих органів

Добрий день. дівчинку 6 років турбувало печіння в області зовнішніх статевих органів. здали мазок, виявлено6 палички Гр+, коки Гр+ і Дилококи позаклітинні , теж Гр+ все це "незначно", а іше не виявлено. Підкажіть, будь-ласка,1) які дослідження проводити далі і 2) що може бути Гр+ диплококом?

Ответы врачей 2

Специалист
Здравствуйте. Я не знаю историю заболевания Вашего ребенка, ситуацию в семье. Внеклеточные диплококки могут быть и гонококками, и стрептококками, и другими кокками. Поэтому исключительно по процедуре, а не по диагнозу: показано проведение бакпосевов из уретры, влагалища, выделений с последующим назначением пробиотического лечения урогенитального дисбактериоза, на который больше всего похожи жалобы у ребенка. Антибиотики противопоказаны.
Д-р И.Марков
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Це нормальний мазок. Необхідно прослідкувати за дотриманням гігієни статевих органів, здати кал на глисти, не вживати синтетичну білизну та одяг, виключити статеве насилля (на жаль, це також буває), не вживати пінки та парфюрні мила, коли миєте дитину. Позаклітинні диплококи навряд гонорея.