Шановні лікарі! За проведеними аналізами в мого 8-річного сина шкіряний грибок (на руках і ногах...

Шановні лікарі! За проведеними аналізами в мого 8-річного сина шкіряний грибок (на руках і ногах в області ліктів та колін). Лікар виписала "Ламісіл", але на мою думку крем не дуже допомагає. Підкажіть, будьте ласкаві, чим ще можна спробувати намазувати вражену шкіру. Дуже дякую за пораду. Лариса.

Ответы врачей 1

Ерошкин Евгений Юриевич
дерматолог
Телефон: 8(044)331-99-17; (044) 229-46-50
Какой именнно гриб выявили? Сколько применяете Ламизил?