Добрый день, подскажите пожалуйста, слышала, что прописка маленького ребенка не обязательна, поскольку для поликлиники, больницы...

Добрый день, подскажите пожалуйста, слышала, что прописка маленького ребенка не обязательна, поскольку для поликлиники, больницы и др.заведений необходима только прописка родителей. Так ли это ? Где у нас могут потребовать прописку ребенка ?И какие штрафные санкции возможны за непрописаного ребенка ? У нас в квартире на все приборы(воду,газ) стоят счетчики, поэтому оплату за ком.услуги по количеству проживающих мы не платим. проживающих. Заранее спасибо.

Ответы врачей 1

Специалист
Відповідно до ст. 164 „Кодексу України про шлюб та сім’ю” від 20.06.1969 № 2006-VII заява про реєстрацію народження дитини повинна бути подана не пізніше трьох місяців з дня народження дитини, а при народженні мертвої дитини — не пізніше трьох діб.
Відповідно до ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення від 07.12.1984 № 8073-X проживання громадян, зобов’язаних мати паспорт, без паспорта або за недійсним паспортом, проживання без реєстрації - тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.