Добрый день, Я сейчас нахожусь в декретном отпуске ( уже 1 год),сейчас жду рождения второго...

Добрый день, Я сейчас нахожусь в декретном отпуске ( уже 1 год),сейчас жду рождения второго ребенка. Необходимо ли мне выходить на работу для того, что бы уйти в декретный отпуск за вторым ребенком? И получу ли от работодателя больничные выплаты по второй беременности и родам?

Ответы врачей 1

Специалист
Відповідно до ст. 4 Постанови кабінету Міністрів „Про затвердження порядку призначення і виплати державної допомоги сім`ям з дітьми” від 27.12.2001 № 1751
4. Підставою для призначення допомоги у зв`язку з вагітністю та пологами є видана лікувально-профілактичним закладом довідка встановленого зразка, заява матері, що складається за формою, затвердженою Мінпраці, а також довідка:

1) з основного місця служби, навчання про те, що жінка служить, навчається;

2) ліквідаційної комісії про те, що жінка звільнена з роботи у зв`язку з ліквідацією підприємства, установи та організації;

3) центру зайнятості про те, що жінка зареєстрована в центрі зайнятості як безробітна;

Допомога на другу дитину надається в тому ж порядку.