Добрий день! Бак посів, зроблений на 13 тижні вагітності, виявив стафілокок, однак антибіотики я приймати...

Добрий день! Бак посів, зроблений на 13 тижні вагітності, виявив стафілокок, однак антибіотики я приймати не захотіла. Щоб з’ясувати його кількісні показники, на 19 тижні здала бак посів в сертифікованій лабораторії. Однак в результаті значиться лише «виявлено ріст Candida albicans 10 в 5 ступені KOE/г». Почитала що це збудник молочниці (раніше такого не виявляли), однак не натрапила на допустимі кількісні показники цього грибка. І здивована чому не показало стафілокок (в лабораторії відповіли що зробили те, на що направляв лікар). Зараз 21 тиждень. Дякую!

Ответы врачей 2

Специалист
Здравствуйте. Грибки Кандида бееременности не угрожают и в лечении (при нормальном самочувствии) не нуждаются. Стафилококк никуда не делся, просто не смог вырасти при повторном бакпосеве. Поэтому Вам можно рекомендовать тампоны со стафилококковым бактериофагом на 15-20 минут утром и вечером в течение 10 дней. А начиная с 34 неделе беременности – иммунизацию стафилококковым анатоксином. Тогда ребеночек родиться уже с готовыми антителами (т.е. будет защищен) против стафилококка. Прошу!
Д-р И.Марков
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Це норма для вагітності. Заспокойтеся