Добрий день! Після овуляції ( моніторинг УЗД 22

Добрий день! Після овуляції ( моніторинг УЗД 22.04. ) з БТ 37,0 - 2 дні, 36,9-4 дні, 36,85- 4 дні сьогодні 36,7. З 22.04 по 01.05 приймала за призначенням лікаря по 2 драже утрожестану орально на ніч. Тест на вагітність сказали робити не раніше 3.05, Підкажіть, будь-ласка, 1.чи не свідчить БТ про недостатність прогестерону, або відсутність вагітності. 2 чи при ймовірній вагітності не зашкодить перерва в прийомі прогестерону. 3. чи можна зробити результативний тест сьогодні. Наперед вдячна за відповідь.

Ответы врачей 1

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Ні, не свідчить. Темпаратура тіла не є показником рівня прогестерона чи наявності вагітності. Прогестерон подавляє овуляцію, тому його можна приймати після овуляції до місячних, але не на початку цикла. І взагалі, для чого вам його назначили?