Добрий день, скажіть будь-ласка чи лікується атрофія волосяного фолікула Брока(атрофія Брока)? Якщо так, то куди...

Добрий день, скажіть будь-ласка чи лікується атрофія волосяного фолікула Брока(атрофія Брока)? Якщо так, то куди можна звернутися? Але цікавить лише відповідь "так"чи "ні", бо консультувались вже з багатьма лікарями, які відмовили в лікуванні, тобто сказали, що дана хвороба ніяк не лікується.Мама мого чооловіка хворіє нею вже років 5, вона ушкодила частину волояного покриву голови(трохи вище лоба), діаметром сантиметрів 5. чяи можна чимось допомогти в даній ситуації. їй сказали, що туди і наростити волосся неможливо...

Ответы врачей 1

Ерошкин Евгений Юриевич
дерматолог
Телефон: 8(044)331-99-17; (044) 229-46-50
Вам вряд ли кто то даст однозначный ответ "да". Скорее нет. Псевдопелада Брока, как и другие алопеции очень тяжело поддается лечению, и невозможно сказать - почему одному пациенту лечение помогает, другому нет. Болезнь с неясной этиологией, и этим все сказано.