Доброго дня.Почала займатись шейпінгом і інструктор "прописала " таку дієту в день 1700 калорій (питання...

Доброго дня.Почала займатись шейпінгом і інструктор "прописала " таку дієту в день 1700 калорій (питання як їх вирахувати) , їсти 4-5 разів в день, через 2-3 години, кожен прийом їжі не більеш 400мл включаючи рідину, не їсти за 3 год до сну.а питання ось в чому, я завжди пиал багато (дрівень цукру нормальной, рпосто така особливість) , і ще для мене проблемою буде не їсти солдодкого і м"яса, я без цього просто не можу.чи доцільно обмежувати рівень рідиниі вважат ианприклад чай окремим прийомом їжі.і ще, може підкажете де можан проконсультуватись з дієтологом з приводу схуднення, ще до дох пологів всі приколювались -що я їм багат оі не поправляюсь, а зараз їм набагато менше ,і на ніч дууже рідко, але вагу скинути не можу, -зріст 162 вага 68кг, і чи можливо схуднути не відмовляючись від м"яса і цукруДякую

Ответы врачей 1

Специалист
Доброго дня.
Дійсно Вам необхідно проконсультуватись з дієтологом скласти індивідуальний раціон харчування, з урахуванням Ваших енерговитрат.