УЗД на 12 день циклу:правий яечник- дрібні фолікулилівий- домінуючий 10,6ммендометрій 5мм.назначили у укол менопур 1,0мл...

УЗД на 12 день циклу:правий яечник- дрібні фолікулилівий- домінуючий 10,6ммендометрій 5мм.назначили у укол менопур 1,0мл ( гормони ФСГ ЛГ )сьогодні на 12 д.ц. для стимуляції росту фолікула, чи не зашкодить це, тобто чи не запізно призначили цей укол? Наперед вдячна за відповідь.

Ответы врачей 4

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Знову ж таки, труби до завмерших вагітностей не мають ніякого відношення. У вас є овуляція, тому ви вагітніли. У вас є прохідні труби, тому ви вагітніли. Едометріоз тут також ні при чому, бо ви вагітніли. Розумієте, все у вас добре на рахунок зачать. Тобто немає чого лазити в животі, ковирятися в трубах, бо зачаття у вас є, імплантація у вас є. А далі йде питання: чому вагітніть переривається? І ось тут пошуки мусять бути в інших напрямках. Але, дійсно, перепочиньте від тих безконечних походів до лікарів, махніть тимчасово на все рукою, потратьте гроші на добрий відпочинок, і не замітите, як Господь пошле вам дитинку.
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Скажу вам відверто: дивні ваші лікарі, а точніше, руки у них чешуться. Спочатку вам пригнічували овуляцію гормонами, потім не встигли відновитися цикли, як вже хочуть від вас вагітності... Зачекайте... Куди женете? І тепер в труби треба лізти, бо замало лазили по животі під час лапароскопії. Дорогенька моя, та з таким підходом вам потрібно прописатися в поліклініці і жити там постійно, але про вагітність можете забути. Прогестероном (тобто утрожестаном) не лікують ендметріоз. Шкода мені вас. Раджу 6 місяців бути подалі від своіх лікарів і пробувати вагітніти. Як не завагітнієте, шукайте кращих спеціалістів.
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Можлива пізня овуляція. А який зміст провіряти прохідність труб, коли ніби-то немає овуляції? Труби ж тут не причім. І якщо провіряти прохідність труб, то лише в першій половині циклу.
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Ні. не запізно.