добрий вечір! я на 36 тижні першої вагітності по узд (на 34 від овуляції)

добрий вечір! я на 36 тижні першої вагітності по узд (на 34 від овуляції). вчора опустилося дно матки. 1. чи означає це що я повинна бути обережнішою в фіз активності ніж дотепер, і зокрема чи можливі статеві стосунки якщо вагітність протікає добре? 2. чи опущення якось впливає на ситуіацію з обвиттям (2-кратне довкола шиї) дякую!

Ответы врачей 2

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
фізична активніть.
Статеві стосунки потрібно зменшими в залежності від частоти іх.
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Ні, ваша матка готується до пологів.
Обвиття найчастіше проходить під час пологів. За серцевим ритмом дитини потрібно уважно слідкувати с початком пологів.