добрий день! до проктолога не зверталася, хоча зовнішні вузлики є років 5, якщо не більше,...

добрий день! до проктолога не зверталася, хоча зовнішні вузлики є років 5, якщо не більше, але турбували за весь час тільки один раз, тоді пару днів користувалася реліфом. Зараз на 38 тижні першої вагітності, позавчора зявився новий вузлик, болючий. З попередніх питань-відповідей бачу що рекомендують реліф. Наскільки терміново після пологів треба зявитися до проктолога? І які практичні поради крім як не користуватися туал папером? Здається колись читала що треба сидіти на мякій подушці. Дякую!

Ответы врачей 1

Савченко Сергей Филипович
проктолог
Адрес: г. Киев Украина, Медицинский центр "ГАНИМЕД"
Телефон: 280-01-52, 8-093-325-02-54
Добрий день Ольга. До проктолога треба зявитись, як тільки у Вас буде час, після пологів. На такому терміні, при наявності болючого вузлика можна скористатися мазью "Гепатромбін Г", можна поприймати таблетки "Детралекс" (на таких термінах вагітності їх приймати можна, вони досить беспечні). Але всі інші рекомендації також треба виконувати. З приводу подушки-сидіти довго завжди погано і ніяка подушка Вам не допоможе, тому активний спосіб життя Вам ніяк не завадить. З повагою лікар Савченко.