Доброго дня! Порадьте, що робить в такому випадку

Доброго дня! Порадьте, що робить в такому випадку. У мене 10 неділя вагітності. Спочатку почало закладати ніс. Я капала наніч нокспрей. Але на скільки я знаю то це норма для вагітності. Потім ці закладання посилились (привикання до припарату не має). Признаків простуди окрім закладеного носа немає. А сьогодні ще й вухо заклало. Я дуже хвилююсь за вухо, бо воно у мене одне (у мене глухота з ліва із-за невріта слухового нерва ще з дитинства). От тепер я і не знаю що мені робити. Бігти з мойм носом і вухом до отоларинголога, чи почекати і продовжувати капатати носа? Дякую за відповідь.

Ответы врачей 2

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Одним препаратом краще. Привикання не буде.
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Ніс - це одна справа, а от вухо - ви десь простудилися, тому сходіть до лікаря. За ніс меньше всього хвилюйтеся.