Доброго дня Олена Петрівна. Допоможіть розвіяти сумніви

Доброго дня Олена Петрівна. Допоможіть розвіяти сумніви. Срок моєї вагітності 36-37 нед, аналізи на ТОРЧ-інфекцію до цього часу я не здавала, так як лікар з ЖК сказав, що це не обовязково,а лікар який буде приймати пологи порекомендував точніше запевнив, що аналізи потрібно обовязково здати. Здала, герпес IgG II тип і токсоплазма IgG - негативний, цитомнгаловірус - позитивний і складає 6.650 IU/ml. Лікар сказав, що все нормально, але я пераживаю. Чи може це якось вплинути на розвиток моєї дитини? І скажіть будласка, який срок моєї вагітності, якщо перший день останього менструального циклу 16.12.2006. Лікар з ЖК каже 36, інший 37. по моїх підрахунках 37 і день пологів 22 вересня.

Ответы врачей 1

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
відповіла