Доброго дня. Скажіть будь-ласка що робити

Доброго дня. Скажіть будь-ласка що робити. В мене така проблема. Я ще не родила. Мені 27 років. Працюю бухгалтером за комп’ятером. Робота в основному сидяча . За останню неділю я відчула що в мене в задньому проході нібито якась рана. Чоловік подивився і сказав що там маленький бугорочок в величину горошинки. І так нібито як в йому лопнувша судинка. Коли я зжимаю задній прохід то мені болить. Нібито так я к рана чи струпочок. Колись в мене вже було таке відчуття але пройшло. А зараз вже більше неділі і не проходить. я подивилась в дзеркало і дійсно подачила що зверху якась маленька гульочка і нібито синього кольору як з кров’ю. Можливо це геморой... я з таким ніколи раніше не зтикалась. Скажіть будь-ласка як це пролічити. Зараз змоги піти до лікаря нема. Буду вам дуже вдячна за відповідь.

Ответы врачей 1

Савченко Сергей Филипович
проктолог
Адрес: г. Киев Украина, Медицинский центр "ГАНИМЕД"
Телефон: 280-01-52, 8-093-325-02-54
Добридень Руслана. Це дуже схоже на гострий геморой. Поприймайте таблетки "Детралекс" за схемою написаною в інструкції, також використовуйте мазь "Гепатромбін Г" 3-4 рази на добу. Дуже швидко вузлик не зникне(не переймайтесь цим,в кінці кінців його не стане), але больові відчуття пройдуть досить скоро.