Псевдопелада Брока.

Псевдопелада Брока...Прояви хвороби – 6-7 місяців назад з’явилось багато перхоті, свербіж голови. Після декількох курсів різного лікування (Посилене використання шампуня Head&Shoulders та інших) з’явилась сверблячка в 8-10 місцях на тім’ї. Приблизно 3-4 місяці назад на цих місцях з’явились червоні сверблячі прищі. Після їх зникнення 2 місяці назад, в місцях прищів волосся випало. Утворилось 10-12 ділянок розміром від 5 мм до 1.5 см. Зазвичай дуже густа шевелюра перетворилась на «шахматне поле». На даний момент сверблячка майже відсутня, тільки в деяких місцях на задній частині голови є невеликий свербіж. Діагноз- Псевдопелада Брока (рубцева алопеція)Результати біопсії (27 серпня 2007 р.) – Епідерміс – звичайної будови, ознаки атрофії відсутні, частина клітин базального шару вакуолізована.Розподіл дерми на шари збережений.Навколоволосяних фолікулів розміщується лімфо-плазмоцитарний інфільтрат, що переважно охоплює верхню частину фолікула. Інфільтрат поширюється на сполучну тканину навколо сальної залози.Потові залози не мають ознак інфільтрації, але навколо частини капілярів поверхневого відділу дерми також присутній незначний лімфоцитарний інфільтрат.Патологоанатомічний діагноз – морфологічні прояви відповідають псевдопеладі Брока, структурні зміни, що характерні для червоного вовчака відсутні.Лікування, прописане лікарем – Доксициклін по 100 мг два рази щодня, на протязі найближчих пів-року (Юнідокс- Солютаб). Лосьйон елопом – втирати на ніч протягом місяця-двох, і оцінити, чи зупиниться процес. Прохання – 1) яким чином зупинити процес? Чи є якісь сучасні методи, або народна медицина, що можуть зупинити процес знищення своїм організмом власного волосся? Буду дуже вдячний за допомогу, кожна капля інформації надзвичайно важлива для мене...2) Чи не є шкідливим приймати цей антибіотик так довго?

Ответы врачей 3

Ерошкин Евгений Юриевич
дерматолог
Телефон: 8(044)331-99-17; (044) 229-46-50
Какой консультации Вы ждете? Назначение лечения виртуально исключено. По поводу прежних рекомендаций я свое мнение уже сказал, гистологический анализ пролил бы свет на лечение, опять же, по этому поводу мой ответ выше.
Ерошкин Евгений Юриевич
дерматолог
Телефон: 8(044)331-99-17; (044) 229-46-50
Учитывая имеющуюся информацию о заболевании, болезнь действительно является неизлечимой, и, максимум чего возможно достичь это ремиссии на определенный срок. О наличии врача специализирующегося на лечении псевдопелады я не слышал, мы дерматологи с ней иногда сталкиваемся.
Ерошкин Евгений Юриевич
дерматолог
Телефон: 8(044)331-99-17; (044) 229-46-50
6 месяцев приема антибиотика не имеет смысла, это уже вред а не польза. Не сохранились ли стекла с гистологическим анализом? Какая институция его выполняла? Хотелось бы посмотреть микропрепарат самому. Все остальное на очной консультации.