До питання 61332 Доброго дня.У старшого ніби все налагодилось ( по системі травлення, а так...

До питання 61332 Доброго дня.У старшого ніби все налагодилось ( по системі травлення, а так захворів - кашель,нежить), а от менший - їжа не засвоюється і майже не переварюється -в фекальних масах можна роздивитись все що він їв. Кишечник спорожнюється до 10-ти разів на день -в основному 5-7, велика кількість калу, переважно не оформленого. Таке триває вже більше тижня, думаю нема сенсу чекати доки все налагодиться саме по собі.Наша лікар сказла давати або креон, або дигестин -на моє питання що ж всетаки конкретно давати дитинісказала, що різниці нема, але вона надає перевагу дигестину.Що б порадили Ви?Дякую за відповідь.З повагою,Людмила.

Ответы врачей 2

Специалист
саме так називається - панкреатин для дітей.
хілак-краплі.
Специалист
найкраще спеціальний препарат - панкреати для дітей в комплексі з краплями хілак