Здравствуйте, подскажите пожалуйста с мужем жили в гражданском браке 6 лет в официальном 2 года,...

Здравствуйте, подскажите пожалуйста с мужем жили в гражданском браке 6 лет в официальном 2 года, собираемся разводиться есть общий ребенок (1 год), пол года назад он получил в дар от своей бабушки дом, налог на прибыль еще не выплатил т.к нотариус нам сказала что можем выплатить в течении года, в доме кроме бабушки больше никто не прописан, вопрос: имею ли я с ребенком право при разводе на часть дома? Спасибо за ответ

Ответы врачей 1

Специалист
На жаль, Ви та Ваша дитина не маєте права на частину дому.
Згідно Сімейного кодексу України, а саме глава 7 «Право особистої приватної власності дружини та чоловіка».
Стаття 57 «Майно, що є особистою приватною власністю дружини, чоловіка:
1. Особистою приватною власністю дружини, чоловіка є:
1) майно, набуте нею, ним до шлюбу;
2) майно, набуте нею, ним за час шлюбу, але на підставі договору дарування або в порядку спадкування;
3) майно, набуте нею, ним за час шлюбу, але за кошти, які належали їй, йому особисто».
Отже, можна говорити про те, що дарунок не є власністю сім`ї.