Доброго дня! Прошу поради

Доброго дня! Прошу поради.Цього року 1 березня я родила синочка 4400гр., ріст 55 см. це була дуже бажана і довгождання дитина, тому що протягом майже двох років ми намагалися завагітніти і ніяк не виходило, і ось нарешті наступив тов прекрасний момент коли я дізналася що вагітна, вагітність проходила нормально, окрім того що мене перші 4 місяці мучив токсикоз, а коли він закінчився мене почали боліти суглоби, а в один день з лівим суглобом щось трапилось і він мене болів до кінця вагітності так що важко було ходити, я думала це повязано з тим що росте животик і нагрузка на таз підвичується, але після родів нічого не змінилося по сьогоднішній день. Все б нічого якщо б не сталося страшне в моєму житті, на 42 неділі вагітності мене поклали до лікарні на передродову підготовку і вже наступного дня ввечері в 19 год. в мене почалися схватки, я зателефонувала своєму лікарю який мав в мене приймати роди, мене перевели в родзал, і почалося страшне, схватки на той момент почали послаблюватися матка була відкрита на два пальці, і так як я 2 ночі не спала мені зробили наркоз що я поспала і мала сили для родів, коли я проснулася мені пробили родовий мішок щоб відійшли води, потім мені робили весь потужний період кардіомоніторинг, почалися серйозні схватки все перейшло в один сплошний біль, я не розуміла що відбувається зібралося купа лікарів і вирішували що зі мною робити, мені було так погано я їх благала про те щоб вони зробили мені кесарево але вони сказали що в мене широкі бедра і я зможу родити сама, мені кололи обезболююче яке ані трішечкі мені не допомагало, і так як я почула вони говорили що матка не відкривається а навпаки зягується напружується я до кінця не зрозуміла, і нарешті вони вирішили зробити мені епідуріальну терапію, яка дуже полегшила мені біль і матка відкривалася, і знову шалена біль і мені дозволили народжувати, нібито все було нормально почалися роди мене перенесли на крісло родове, після третьої потуги я раптом побачила що щось не так (в цей монент в дитинки зупинилося серце, він не дихав три хвилини), і зрозуміла треба викласти всі сили щоб як омога швидше родити, мій лікар кутись терміново телефонував, поприходило дуже багато лікарів, мені сказали зараз треба сильно потужитись і родити, прийшли мужики щоб мені допомогти я вирішила про себе зможу сама, я віддала всі сили і родила...мою дитину забрали я й не встигла його побачити я родила 13-45 протягом 15 хв. я боялася шивильнутися щоб не привернути увагу лікарів які рятували мою дитину протягом цих 15 хв. мій синочок так і не заплакав, а лікар який приймав роди ходив христився, я від жаху готова була вмерти замість сина, тут він глянув на мене і сказав робити мені наркоз, я не хотіла засинати я хотіла хоч краєм ока побачити синочка, і ось я намагалася проснутися всі мої думки були в молитві про сина, наркоз ше не відходив я не не могла пошивилити губами, але дуже старалася щоб когось покликати дізнатися про синочка чи він живий, коли сказали що він живий я не вірила думала просто не хочуть казати, так він був живий але мав тільки один бал за дихання і то за допомогою апарату бо сам не міг дихати, ні якої реакції не було він нічого не відчував і не реагуванв на біль мені лише казали що він в дуже важкому стані я не розуміла що це означає , можливо й не хотіла розуміти, це означало що він не вижеве, за допомогою зонда йому давали моє молочко, а в мене в силяли надію і я вірила що скоро він проснеться відкриє очки і заплаче але цього не сталося він так проіснував 20 днів і 1 годину рівно. Це був найстрашніший момонт мого життя. Тепер я хочу знову вагітніти але дуже боюся родів, повторення того що сталося в друге я не зможу це пережити. Мій синочок був дуже гарний великий, зовсім не був схожий на новонародженого, не був червоний і зморщений, він дуже був схожий на мого чоловіка,коли мій чоловік спить а я дивлюся на нього вони дуже схожі, аж серце обривається, я дуже люблю їх. Як ви думаєте що могло стати причиною смерті, можливо наркоз, чи обезболюючі, чи епідуріальна терапія, як мені народжувати наступного разу щоб не сталося подібне, на що звернути увагу, під час родів він запутався у пуповину, бо перед родами на УЗІ сказали що він не обмотаний, а родився обмотаний 2 рази через ший і раз через все тіло. Можливо це тому що він був великий 4400гр., пуповина була довжиною 72см. Як мені підготуватися до наступних родів, я дуже хочу але боюся не знаю як себе вести. Діагнозом смерті написали важка асфіксія при пологах, але я майже впевнена що це не правдивий діагноз.Зараз я приймаю ярину хотілосяб восени вагітніти але я ще боюся чи я зможу, бо до цього я майже два роки старалася завагітніти. Порадьте мені щось я вас прошу.

Ответы врачей 2

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Невідомо, яка буде друга дитина. Адже ми не знаємо, чи був у вас діабет вагітних чи ні. Адже зараз всі показники крові можуть бути в нормі. Тому потрбіно слідкувати детальніше за розвитком наступної дитини.
Вибір метода родорозрішення буде залежити від ряку показніків. Тому вірішувати це треба ближче до пологів. Гестаційний діабет - це порушення засвоєгння глюкози у вагітних жінок, розвиється найчастіше після 24-26 неділь, протікає часто безсимптомно, але у таких жінок діти дуже великі, і виживаємість таких дітей менша. Тому коли є великі розміри плоду, завжди потрібно виключити ряд захворювань. Діагностують діабет глюкозо-толерантним тестом на 25-26 неділі, або раніше.
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
1. У вас великий плід, що можна було передбачити, тому дуже дивно, що вас пустили в роди. Потрбіно було робити кесарське без гри в пологи.
2. У вас також була переношена вагітність, тому також не треба було панькатися з родами. Бо переношені діти виживають гірше. Доносити вагітність можна до 42 неділь, проте потрбіно було зробити УЗІ і подивитися на розміри і стан дитини. При такій вазі гаяти час було рівнозначно смерті дитини, що і сталося.
3. 1 бал - це майже мертва дитина, бо немає серцебиття.
Причина - це халатне ведення ваших пологів, тобто абсолютно нетрезвий підхід до ситуації. Я не бачу іншної причини.
Крім того, до пологів, бачачи тенденцію в великій вазі дитини (вага не з"явилася раптово), потрібно було виключити гестаційний діабет (тобто діабет вагітних).