Добрий день. У мене появилась проблема з мiсячними

Добрий день. У мене появилась проблема з мiсячними. Можете пiдсказати як бути. Пiсля того як перестала кормити грудью почались (30.03.06) i шли регульно. Правда до вагiтности було 30 днiв а пiсля 28-25 днiв. В серпнi почались 20 числа як положино в срок. Правда видiленя були сильнi i завжди в мене 6 днiв а той раз тiльке 5 днiв. В цьому мiсяцi вже були почались 7 вересня. Видiлення були норомальнi i тоже 5 днiв. Можете вiдповiсти в чому причини шо мiсячнi пiшли так скоро. На даний час сьогоднi мiсячнi закiнчились пiсля вчора а живiт сьогоднi болить як би на мiсячнi. Особливо тягне правий яечник. Взагалi вiн мене завжди в серединм цикла ноiт. Якшо рахувати так мiсячн тiльке зараз мали початись.Потрiбно звернутись до лiкаря срочно чи можна почикати як буде дальше. Дякую чекаю вiдповiдi.

Ответы врачей 2

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Здайте кров на пролактин.
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Після пологів і припинення кормління місячні можуть бути нерегулярними досить тривалий час. Потрібен час, щов вони врегулювалися.