добрий день!у дитини 1,1 рік були підозри на енетровірусну інфекцію

добрий день!у дитини 1,1 рік були підозри на енетровірусну інфекцію. до вияснення результатів бакпосіву назначили ентерофуріл, ентеросгель і креон 1000. пронос припинився, але на голові появились прищі (без білої серцевини), на щоках червоні п*ятна, на ногах шершава шкіра і в одному місці ранки (схожі на розчіхані прищі), шкіра на пальцях постійно тріскається і дуже суха. чи може якийсь з вищевказаних препаратів викликати таку реакцію. дитина на дієті.

Ответы врачей 2

Ерошкин Евгений Юриевич
дерматолог
Телефон: 8(044)331-99-17; (044) 229-46-50
Может, по описанию похоже на аллергическую реакцию. Нужен осмотр.
Борисенко Сергей Леонидович
Адрес: г. Киев, Украина, КНП "Дерматовенерология" в г.Киеве (ул.Саксаганского 72)
Телефон: тел +380504628682
Добрый день! Без наружного осмотра делать такие выводы невозможно. Скорее это могло появиться вследствии нарушения процесов пищеварения.