добрий день!у дитини 1,1 рік були підозри на енетровірусну інфекцію

добрий день!у дитини 1,1 рік були підозри на енетровірусну інфекцію. до вияснення результатів бакпосіву назначили ентерофуріл, ентеросгель і креон 1000. пронос припинився, але на голові появились прищі (без білої серцевини), на щоках червоні п*ятна, на ногах шершава шкіра і в одному місці ранки (схожі на розчіхані прищі), шкіра на пальцях постійно тріскається і дуже суха. чи може якийсь з вищевказаних препаратів викликати таку реакцію. дитина на дієті.

Ответы врачей 1

Специалист
Здравствуйте. Возможно – энтерофурил. Продолжайте давать энтеросгель и проверьте ребенка на инфицирование золотистым стафилококком: бакпосевы из зева, носа, с кожи, кала на дисбактериоз, мочи.

Д-р И.Марков