Добрый день. Скажите, пожалуйста, можно ли переоформить пособие по уходу за ребенком до 3-х лет...

Добрый день. Скажите, пожалуйста, можно ли переоформить пособие по уходу за ребенком до 3-х лет на папу, если он работает на 0,5 ставки? Спасибо.

Ответы врачей 1

Специалист
Відповідно до ч.7 ст.179 КЗпП виплата на дитину, яка не досягла трирічного віку надається одному з батьків дитини, який фактично здійснює догляд за дитиною.
Отже, щоб Ваш чоловік мав змогу отримувати допомогу по догляду за дитиною, Вам потрібно оформити довідку про вихід на роботу з відпустки по догляду за дитиною, а Вашому чоловікові необхідно подати заяву про вихід у таку відпустку.