У мене брали мазок із поверхні шийки матки і ось сьогодні я забрала результат.Шановні лікарі,будь...

У мене брали мазок із поверхні шийки матки і ось сьогодні я забрала результат.Шановні лікарі,будь ласка,допоможіть його прочитати і підкажіть що робити далі,до свого лікаря я зараз попасти не можу.Результати:в мазку густо кров,епітелій різних шарів,проліферація залоз епітелію.Ще одне речення не можу розібрати,напишу приблизно:тяжі з CLe.

Ответы врачей 2

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Такі результати потрібно викидати в сміттєву корзинку, на жаль..
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Це означає, що мазок був взятий неправильно, грубо, і що у вас нічого страшного немає, не дивлячись на поганий забір матер"ялу.