Добрий день. Мені поставили діагноз - "кистообразные яичники"

Добрий день. Мені поставили діагноз - "кистообразные яичники". Я читала, що симптомами цього є безпліддя. Але я півтора року тому народила дитину. І я думаю, що до вагітності в ме не також був полікистоз. Чи це може таке бути? Ще читала, що може бути ожиріння, але я після родів, навпаки, похудала. Напишіть мені, будь-ласка, чи це виліковне.

Ответы врачей 1

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Лікарям подобається ставити цей модний діагноз. Ви кормите, чи кормили? Дивіться питання 62285