Добрий вечір! Мені 27 років,живу в Києві

Добрий вечір! Мені 27 років,живу в Києві. Цього літа в мене з`явилась якась дивна хвороба. Почалось все з того що на спині з`явився непомітний прищик,але трішки зудячий, наступного дня ще декілька поряд, після їх ставало більше і більше, утворилось коло, в середині чиста шкіра. В місцевій лікарні сказали що це дерматит. Я лікувала його місяць. Після поїхала на море, дірвалась до сонця та спекла частину тіла від шиї до грудей. І ось знову почервоніння на місці сонячного опіку та свербіж, ще на руці, де нещодавно припекла праскою, всі ці висипи супроводжуються свербіжом. На вигляд як маленькі вулдирі, від опіку кропивою. Поки що до лікаря не ходила, намастилась фукорцином та чекаю на полегшення. Але вже вихідні, а воно зудить і не дає спокою. У нас є кіт.Чим можна зняти свербіж до очної консультації з лікарем? На що, приблизно, це може бути схожим?

Ответы врачей 2

Ерошкин Евгений Юриевич
дерматолог
Телефон: 8(044)331-99-17; (044) 229-46-50
Самолечение лишь смажет клиническую картину и затруднит диагностику. Не оттягивайте визит к врачу.
Борисенко Сергей Леонидович
Адрес: г. Киев, Украина, КНП "Дерматовенерология" в г.Киеве (ул.Саксаганского 72)
Телефон: тел +380504628682
Добрый день! К сожалению, использование любых препаратов, снимающих зуд в качестве самолечения изменит клиническую картину заболевания. Вряд ли это поможет доктору правильно разобраться с Вашими неприятностями. Тем более, что в г.Киеве достаточно учереждений, где можно получить медицинскую помощь.