Дівчинці 10 років. Народилася з воронкою на грудній клітці(мабуть передалося від батька)

Дівчинці 10 років. Народилася з воронкою на грудній клітці(мабуть передалося від батька). Зараз почала скаржитися на болі в області серця і падає в обморок (особливо, коли знаходиться в приміщенні). Кардіограма в нормі. Живе в селі і поради в різних лікарів різні (робити операцію на грудній клітці, нічого не робити - переросте...). Мама дуже хвилюється. Порадьте, де в Києві можна отримати кваліфіковану консультацію (можливо, існує якийсь центр) і до яких лікарів взагалі звертатися, які обстеження потрібні для встановлення діагнозу. Допоможіть порадою. Дякую.

Ответы врачей 1

Горелик Валерия Владимировна
хирург детский
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Богатырская 30; ул. Владимирская 43,
Телефон: (044) 412-04-87, 8 (067) 770-33-22
Показания к операции есть косметические и функциональные. Косметические - для красоты, а функциональные если деформация сдавливает внутренние органы и необходима хирургическая коррекция. Можете позвонить мне по телефону 8-067-770-33-22 у нас на кафедре есть профессор, который занимается лечением таких детей. Вы приедете на консультацию, можно будет лечь к нам в больницу, дообследоваться и тогда решать вопрос о необходимости оперативного лечения.