доброго дня!мені 26 років після пологів(2 роки тому) у мене на обличчі з’ явились прищі...

доброго дня!мені 26 років після пологів(2 роки тому) у мене на обличчі з’ явились прищі схожі на вугрі.аналіз на кліщ дав негативний результат.пролікувавши ,все таки, його, прищі зникли. недавно з’ явились знову.лікарі вважають,що це знову ураження кліщем(без аналіза).як ви вважаєте,чи може це бути кліщ,якщо аналіз не виявив його?

Ответы врачей 1

Ерошкин Евгений Юриевич
дерматолог
Телефон: 8(044)331-99-17; (044) 229-46-50
Мне непонятна эта логика - лечить неизвестно что. Обратитесь к дерматовенерологу который найдет причину а не будет тыкать пальцем в небо.