Турбую вас ось по якому питанню: Маю дівчину з якою зустрічаюсь три місяці, ми любимо...

Турбую вас ось по якому питанню: Маю дівчину з якою зустрічаюсь три місяці, ми любимо один одного але коли діло доходить до сексу в мене як це не соромно говорити просто не стає( це відбувалося вже два рази), мені 18 а моїй дівчині 19, двоє ще не маємо ніякого досвіду (тобто вона в мене перша а я в неї). На кінець жовтня запланували поїхати до Чернівців(запропонувала дівчина) я відчуваю що вона схоче зайнятися у цьому чарівному місті, звичайно і я цього хочу (але страшенно нервую по цьому питанню мені лячно що повториться те що було в попередні рази). Можливо ви порадите мені якісь препарати, які б не підвели мене в відповідальний момент. Наперед щиро вдячний і чекаю на швидку відповідь, Любомир.

Ответы врачей 1

17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Якщо у Вас вже виник дебютантний невроз чекання сексуальної невдачі, то і
Чернівці не допоможуть. Є кілька підходів до лікування цього негаразду -
лікар повинен розтлумачити. У всякому разі спробуйте визвати ерекцію самі
(без дівчини), а потім, зажавши пальцями корінь пеніса, спробуйте ввести
його туди, не розжимаючи пальців. Якщо Ви це зробите всього один раз, то
потім може все бути о-кей.
С наисветлейшими пожеланиями. Доктор Александр Бабушкин. г. Чернигов