добрий день! у мене прищі уже 12 років, недавно знову звернувся до лікарів взля пробу...

добрий день! у мене прищі уже 12 років, недавно знову звернувся до лікарів взля пробу з гнойовика, на цей раз навіть найшли бактерію-Staph. epidermidis, зробили автовакцину, крім того призначили колоти спочатку Цефазолін(10дн. 3 рази в день) перерва 20 днів. а тоді гентамицин (10 дн., 2 рази в день), крім того приписали настойку ехінацеї, віьамін Е, і метилурацил, скажіть будь ласка чи є якась побічна дія цих препаратів, протипоказання? Наперед дякую

Ответы врачей 1

Ерошкин Евгений Юриевич
дерматолог
Телефон: 8(044)331-99-17; (044) 229-46-50
Любой лекарственный препарат имеет побочные действия и противопоказания. Все это описано в инструкции.