Добрий день!Скажіть будь ласка,чи доцільним було лікування затяжного хронічного аднекситу:1

Добрий день!Скажіть будь ласка,чи доцільним було лікування затяжного хронічного аднекситу:1.офлоксацин(7 днів)2.Цифтріаксон + лідаза(три уколи в задній свод)3.Ультразвук4.Глюканат кадьцію,вітаміни В6 та В12.Після проходження лікування я не відчуваю повного видужання,є певний дискомфорт.Через чотири місяці я планую перевірити проходимість труб.Як скоро можна відновити сексуальне життя? Що треба робити,щоб захворювання не відновилось.Заздалегіть дякую за відповідь.Валерія

Ответы врачей 1

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Якщо він вас дуже не турбує, то лікувати не потрібно, тому що прийом антибіотиків без потреби приведе до виникнення дисбактеріозу кишечника і піхви. Потрібно також знати збудника, а не випробовувати на вас різні комбінації антибіотиків. Тому спершу пройдіть обстеження.