Добрий день. У сина (11,5 місяців) більше місяця мокрий кашель, хрипи, які пропадали після відкашлювання

Добрий день. У сина (11,5 місяців) більше місяця мокрий кашель, хрипи, які пропадали після відкашлювання. За цей час ми 4 рази були в педіатрів, які підтверджували, що запалення немає і назначали сиропи для відкашлювання, масаж. 2 дві назад в дитини раптом різко піднялась температура - до 39.2. Були в чотирьох різних педіатрів, два з яких діагностували пневмонію, призначили антибіотики, наполягали на госпіталізації. Двоє інших запалення не виявили, причиною температури назвали прорізання 4 зубів одночасно і можливо ГРВІ (горло червоне), проте один порекомендував макропен. Температура трималась день, зараз - в нормі. Кашель зберігся, хрипи зменшились. Аналіз крові виявив 10,9 лейкоцитів. Антибіотиків ми не давали. Приймаємо флавамед, глюконат кальцію, мед з лимоном. Питання: чи не може це все ж бути якась форма пневмонії? Чи доцільно робити рентген?

Ответы врачей 1

Специалист
доцільно ще раз прослухати дитину, зробити розгорнутий аналіз крові, та лікуватись у одного лікаря