Можно ли оформить пособие по уходу за ребенком до 3 лет на бабушку, которая получает...

Можно ли оформить пособие по уходу за ребенком до 3 лет на бабушку, которая получает пенсию по возрасту? На какие статьи ссылаться, если собес откажет?

Ответы врачей 1

Специалист
Відповідно до Закону України „Про державну допомогу сім’ям з дітьми „ від 21.11.1992 № 2811-ХII ви маєте право на такі пільги :
Стаття 13. Право на допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
Право на допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку за цим Законом має не застрахована в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування особа (один з батьків дитини, усиновитель, опікун, баба, дід або інший родич), яка фактично здійснює догляд за дитиною.
Звертайтеся в сов без.