Добрый день! Моему сыну 10 мес

Добрый день! Моему сыну 10 мес. Мы с мужем не проживаем вместе и после 1 года ребенку, муж собирается подавать на развод. Скажите, пожалуйста, могу ли я не явится на заседания суда, но написать письменное согласие на развод. На данный момент муж выплачивает алименты на ребенка. Недавно было засидание суда. Спасибо за ответ.

Ответы врачей 1

Специалист
Відповідно до Цивільно процесуального кодексу України прийнятого Верховною Радою УРСР 18.07.1963 р,
Стаття 27. Докази
Доказами в цивільній справі є будь-які фактичні дані, на підставі яких у визначеному законом порядку суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обгрунтовують вимоги і заперечення сторін, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
Ці дані встановлюються такими засобами: поясненнями сторін і третіх осіб, показаннями свідків, письмовими доказами, речовими доказами і висновками експертів.
Ви маєте право відмовитись від процесу, тоді вас розлучать без вас.